درباره استاندارت

از زمان تاسیس کاخانه پمپ استاندارت، هدف اصلی خدمت گزاری به طبیعت و همچنین نوع بشر تبیین شده است. این کمپانی راه حل های درست و موثر با محصولات مطمئن و با کیفیت ارائه می دهد. با توجه به نیازهای عصر، این کمپانی مفتخر است به دنبال یک فلسفه پایا تولید محصولات کارآمد و سازگار با محیط زیست را دنبال کند. کمپانی استاندارت، با افزایش سرمایه گزاری در بخش R & D می کوشد تا محصولاتی متمایز با کیفیت عالی تولید کند.

کمپانی استاندارت با بیش از نیم قرن تجربه و موفقیت پایدار در سه نسل، با احساس اعتماد به نفس به جلو حرکت می کند. امروزه محصولات پمپ استاندارت نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان به طور گسترده در کاربردهایی که مایعات تحت فشار قرار می گیرند از جمله در فرآیندهای صنعتی، در صنعت پتروشیمی و آبیاری، کشاورزی و مصارف دیگر (مانند ذخیره ی آب و دفع فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ های بهینه ساز کارایی سیستم، سیستم های آتش نشانی و واحدهای تقویت فشار از تولیدات کمپانی استاندارت می باشد که توسط سازمان های بین المللی در صنعت پمپ مورد تایید قرار گرفته است.

محصولات پمپ استاندارت در پروژه های بین المللی در کشورهای مختلف از جمله آلمان، هلند، سوئد، نروژ، بلژیک، سوییس، اسپانیا، ایتالیا، دانمارک، یونان، روسیه،عراق، امارات، سوریه، لبنان، اسرائیل، مصر، هنگ کنگ، تایلند، فیلیپین، سریلانکا و ایران مورد استفاده قرار می گیرد. این کمپانی امیدوار است محصولاتی مطمئن و با کیفیت با خدمات پس از فروش برای عرضه در بازار داخلی و خارجی ارائه دهد.

 

JoomShaper