درباره ییلدیز

کمپانی ییلدیز در درجه اول در ساخت پمپ های دنده ای صنعتی درگیر بوده که به طور وسیعی در فرآیندهای مایعات ویسکوز و نیمه ویسکوز مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه بیشتر تولیدات این کمپانی شامل پمپ های دنده ای  مدولار، پمپ های دنده ای با نیروی گریز از مرکز داخلی یا پمپ های دنده ای مارپیچ می باشد، اخیرن ساخت پمپ های لوب نیز با موفقیت توسط این شرکت به مرحله ی ساخت و تولید رسیده است.

کمپانی ییلدیز با پشتوانه سال ها تجربه و تحقیق، پمپ هایی برای استفاده در صنایع مختلف از قبیل بخش مواد شوینده، صنایع غذایی، تولید رنگ، تولید شکلات و انتقال فراورده های نفتی تولید کرده است.

کمپانی ییلدیز با پشتوانه ی سال ها تجربه و تحقیق، پمپ هایی برای استفاده در صنایع مختلف از قبیل بخش مواد شوینده، صنایع غذایی، تولید رنگ، تولید شکلات و انتقال فراورده های نفتی، تولید کرده است. کمپانی ییلدیز، همیشه به عنوان راهنما و یک نیرو محرک بزرگ در تحقیق و توسعه فراورده های جدید عمل کرده. این موفقیت به دلیل بخش پیشرفته ی R&D و مهندسان خبره ی این کمپانی می باشد.

کمپانی ییلدیز با کارکنان تولید با تجربه و نیروهای فنی فروش انواع متنوع پمپ های دنده ای با کیفیت بالا را به بازار عرضه کرده است. 

محصولات ییلدیز از نقطه نظر قیمت های رقابتی خطوط تولید مطمئن که کیفیت و استانداردهای اروپایی را دریافت کرده اند، در دنیا مورد پذیرش واقع شده اند.

هدف این کمپانی پیروی از یک الگوی رشد تهاجمی است که در آن طیف وسیعی از پمپ های با کیفیت بالا جهت جلب رضایت مشتری فراهم می شود.

نیروی کار ییلدیز پمپ از چندین مهندس خبره و بیش از 25 اپراتور ماشین آلات آموزش دیده و تکنسین های میدانی تشکیل شده است. تولیدات این کمپانی دارا ی استانداردهای ISO 9001 بوده و دارای گواهی نامه ی CE می باشد.

JoomShaper